به گزارش سرویس ورزشی برنا، رقابت های بین المللی کشتی جام تختی روزهای 23 و 24 بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.

اسامی تیم های ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

تیم منتخب کشتی پهلوانی:

+ 90 کیلوگرم: جابر صادق زاده (مازندران) احمد میرزاپور (خراسان رضوی) امیر محمدی (خراسان شمالی) جواد محجوب (خراسان رضوی) محمد حسن زاده (خراسان رضوی) سید رضا موسوی (مازندران)
سرمربی: ایوب بنی نصرت
مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش و نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی: نادر صدیقی (مازندران) حمید قشنگ (خراسان رضوی) سام تفضلی (خراسان شمالی)

تیم منتخب کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) رضا اطری (مازندران) مصطفی دامادی (مازندران) فرهاد جلائی (تهران) صابر خانجانی (مازندران)
61 کیلوگرم: آرنش دنگسرکی – بهنام احسان پور (مازندران) دانیال حجتی (گلستان) جلال علیزاده (خراسان شمالی) ایمان صادقی (مازندران)
65 کیلوگرم: سید احمد محمدی – محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) میثم نصیری (زنجان) علی اصغر جبلی (گلستان) سعید صالحی (تهران)
70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) سعید داداش پور (مازندران) مسعود کمروند (مرکزی) ایمان رحمانی زاده (مازندران) عباس یزدانی (همدان) حسن یزدانی (مازندران)
74 کیلوگرم: رضا افضلی (کرمانشاه) عزت اله اکبری (مازندران) مرتضی رضایی قلعه (مازندران) محمد مکتب دار (خراسان شمالی) حامد عاشق حسینی (تهران) پیمان یاراحمدی (لرستان) رضا مظفری (مازندران)
86 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) یوسف پناهنده (توابع تهران) محمد جواد ابراهیمی (مازندران) نادر حامدی پور (فارس) احسان لشگری (قزوین) علیرضا کریمی (البرز) میثم مصطفی جوکار (همدان)
97 کیلوگرم: اباذر اسلامی (مازندران) سید محسن ابراهیمی (مازندران) حسن رحیمی (تهران) وحید یوسفوند (لرستان) امیر محمدی (خراسان شمالی) پدرام جمشیدی (تهران)
125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) عبداله قمی- جعفر شمس (مازندران) امیر طاهری (تهران) یداله محبی (کرمانشاه)
مربیان منتخب سرمربی طبق بند 1 بخش و نظام نامه انتخاب مربیان تیم ملی: رضا لایق- امیر توکلیان- محمد طلایی- اکبر دودانگه- علی اصغر بذری- مسعود مصطفی جوکار- مهدی برائتی
مربیان معرفی شده از سوی هیأت های کشتی استان ها: هیأت مازندران 2 نفر- هیأت های کشتی استان های تهران، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، همدان گلستان هرکدام یک مربی معرفی نمایند.

تیم منتخب کشتی فرنگی:

59 کیلوگرم: محمد فقیری (تهران) محمد نوربخش (تهران) امید قهرمانی (خراسان رضوی) حمید زارع (فارس)
66 کیلوگرم: محمدعلی گرائی (فارس) وحید میرفتح الهی (تهران) مجید یعقوبی (خراسان رضوی) احسان فراهانی (تهران)
71 کیلوگرم: برومند اصلان (لرستان) عباس محب تاش (هرمزگان) پژمان پشتام (تهران) عظیم گرمسیری (خوزستان)
75 کیلوگرم: وحید بابایی جعفری (تهران) محمد کریمی (البرز) فواد کریمی (کردستان) سعید غلامی (تهران)
80 کیلوگرم: علی زینتی رفاه (قم) مسعود مرادی (خوزستان) یوسف اخباری (تهران) مسیح اسلامی (مازندران)
85 کیلوگرم: سامان عزیزی (کردستان) میلاد خسروی – ابوالفضل فلاح دوست – داود عابدین زاده (تهران) حسین نوری (البرز) علی قیطاسی (فارس)
98 کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) محمد کاظمی (لرستان) مهدی کشاورز (فارس) مجید علیاری (تهران)
130 کیلوگرم: عباس نوری (قم) پوریا میرمعصوم زاده (تهران) آرمان نظری (لرستان) امیر قاسمی منجزی (خوزستان)
نفرات منتخب شورای فنی: هادی علیزاده پورنیا (قم) مجتبی کریم فر (خوزستان) پیام بویری (خوزستان) بشیر باباجان زاده (مازندران)
کشتی گیران اعزامی به رقابت های جهانی جوانان: رضا خدری (تهران) بهروز ملکی (خوزستان) علی ارسلان (مازندران) رامین طاهری (خوزستان) علی شریفی (خوزستان) محمد ابراهیم امامی (کردستان) بابک رزم پوش (مازندران)
سرمربی: احد پازاج
مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی: ناصر نوربخش، مجید جهاندیده، بهروز جمشیدی، مهدی شربیانی، حمید باوفا
مربیان منتخب استان ها: تهران 2 مربی- خوزستان 2 مربی- استان های مازندران، لرستان، قم، فارس، کردستان، خراسان رضوی و هرمزگان هر کدام یک مربی معرفی نمایند.
سرپرست: حسن رنگرز