به گزارش سرویس ورزشی برنا، نوجوانان آزادکار و فرنگی کار کشورمان خود را برای حضور در رقابت های بین المللی جام یادگار امام (ره) که روزهای 9 تا 10 بهمن ماه با حضور بیش از 13 کشور خارجی در شهر مشهد مقدس برگزار می شود آماده می کنند.
اردوی تیم های نوجوانان کشورمان از روز 2 بهمن ماه در خانه کشتی مشهد برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

کشتی گیران ملی پوش (واجد شرایط) شرکت کننده در مسابقات جهانی نوجوانان در سال 2014:

46 کیلوگرم: علیرضا نجاتی (قم)
50 کیلوگرم: مصطفی کلاوی (خراسان رضوی)
54 کیلوگرم: پویا ناصرپور (خوزستان)
58 کیلوگرم: امین قلاوند (خوزستان)
69 کیلوگرم: مهدی زیدوند (خوزستان)

تیم منتخب کشتی فرنگی نونهالان:

42 کیلوگرم: محمد حسین وند (خوزستان)
47 کیلوگرم: سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری)
53 کیلوگرم: رضا جمالی منش (خوزستان)
59 کیلوگرم: امیرحسین خواجه وند (تهران)
66 کیلوگرم: علیرضا فتاحی (خوزستان)
73 کیلوگرم: علیرضا ناصرپور (لرستان)
85 کیلوگرم: وحید دادخواه قاسم آبادی (خراسان رضوی)

کشتی گیران اوزان 32، 35 و 38 کیلوگرم رقابت های قهرمانی کشور نونهالان به علت پایین بودن وزن، مجاز به شرکت در این رقابت ها نمی باشند.

مدارک مورد نیاز: همراه داشتن اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس الزامی است. همچنین ضرورت دارد کشتی گیران متولد سال 1379 رضایت نامه محضری و گواهی پزشکی عکس دار همراه داشته باشند.

تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان:

42 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) امید آرامی (خراسان جنوبی) اصغر ارجمند (فارس) محمد عطایی (تهران)
46 کیلوگرم: محمدجواد رضایی (قم) مهدی محسن نژاد (خوزستان) برهان سخنی سامله (کرمانشاه) جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی)
50 کیلگرم: محمدرضا مختاری (فارس) محمد محمودی (تهران) بهنام عبدولی (خوزستان) اشکان میرکاری (لرستان)
54 کیلوگرم: رضا کبیری (خوزستان) حسین محمودی (تهران) حسن دادخدازاده (کرمان) محمد غلامی (فارس)
58 کیلوگرم: رضا تقی زاده (مازندران) محمد معصومی (فارس) محمد سعید عزیزی (کرمانشاه) اشکان سعادتی (تهران)
63 کیلوگرم: محمدرضا بذرگر (فارس) نعیم غریبی (گیلان) محمد سوگند (خوزستان) حسین قنبرزاده (مازندران)
69 کیلوگرم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) محمدحسین الماسی (البرز) سعید ملایی (گیلان) پیمان جلیلیان (کرمانشاه)
76 کیلوگرم: محمدرضا رضایی (قم) مسلم مرادی (کردستان) سید محمد چوبچیان (گیلان) اشکان امیدیان فر (خوزستان)
85 کیلوگرم: علی معاونی (فارس) سعید یوسفی (تهران) حسن فروزنده (اردبیل) علیرضا خلیلی (مازندران)
100 کیلوگرم: امین میرزاده (خوزستان) جاسم حبیبی (مرکزی) محمدرضا دیارخواه (تهران) احمد ویسی (مازندران)
سرمربی: علی اشکانی
مربیان منتخب سرمربی: بهرام حسین زاده (تهران) سعید نیکونهاد حسینی (خوزستان) مرتضی پاپی نیا (لرستان)
مربیان منتخب استان ها: تهران، مازندران، فارس، قم، گیلان، کرمانشاه، مرکزی (هرکدام یک مربی)
سرپرست: موسی طباطبایی
مدارک مورد نیاز: همراه داشتن اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس الزامی است.

کشتی آزاد:

تیم منتخب کشتی آزاد نونهالان:

42 کیلوگرم: مهدی عشقی (مازندران)
46 کیلوگرم: مهران عسگری جلال (مرکزی) محمدصادق فیروزپور (مازندران)
54 کیلوگرم: محمد کریمی (مازندران)
58 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی (تهران)
63 کیلوگرم: علی سلمانی (تهران)
76 کیلوگرم: زمان قاسم نژاد (گیلان)
85 کیلوگرم: مهدی هاشمی (مازندران)
همراه داشتن اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس الزامی است. همچنین ضرورت دارد کشتی گیران متولد سال 1379 رضایت نامه محضری و گواهی پزشکی عکس دار همراه داشته باشند.

تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان:

42 کیلوگرم: حسین نظری (کرمانشاه) افشین صبوری (مازندران) علی حافظی پور (لرستان) وحید ورزنده (تهران)
46 کیلوگرم: اشکان کوشکی (لرستان) محمد کابلی (البرز) حمیدرضا بیگلری (همدان) احمدرضا داداشی (تهران)
50 کیلوگرم: محسن دادگر (تهران) مجید داستان (تهران) حسین یکتن (گیلان) محمد جانبازی (مازندران) عرفان آئینی (تهران)
54 کیلوگرم: علیرضا رحمانی مقدم (لرستان) علی پورقلی (توابع تهران) حامد رحیمی (البرز) علی سیری (تهران)
58 کیلوگرم: مهدی اکبری (تهران) نیکزاد علیزاده (همدان) مرتضی رخشانی (خراسان رضوی) حسین عباس پور (مازندران)
63 کیلوگرم: آرمین بابایی (کرمانشاه) امیرحسین آریایی نژاد (مازندران) مجتبی اصغری (گیلان) سجاد غلامی (البرز)
69 کیلوگرم: محمدرضا مرادیانی (کرمانشاه) علی سیفی (ایلام) مصطفی نجفی (خراسان رضوی) علی سوادکوهی (مازندران)
76 کیلوگرم: حامد منافیان (آذربایجان شرقی) سید مرتضی صمدی (مرکزی) رامین کیانژاد (خراسان رضوی) مرتضی مصیبی (تهران)
85 کیلوگرم: ابوالفضل گیل پور (مازندران) امیر محمد پوریایی (لرستان) مهدی بابایی (همدان) سجاد عزیزی (تهران)
100 کیلوگرم: امیررضا فتاحی (تهران) شایان جلیل زاده (تهران) نعیم حسن زاده (مازندران) محمدعلی نوری (تهران)
سرمربی: سید مراد محمدی (مازندران)
مربیان منتخب سرمربی: تورج ظفری (همدان) نادر رحمتی (البرز) امیر مرادی گنجی (مازندران) مصطفی علیزاده (خراسان رضوی)
مربیان منتخب استان ها: استان های کرمانشاه، لرستان، مازندران و تهران هر کدام یک مربی معرفی نمایند.
سرپرست: سید جعفر موسوی (خراسان رضوی)
مدارک مورد نیاز: همراه داشتن اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس الزامی است.