به گزارش سرویس ورزشی برنا، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که در خانه کشتی شهر مشهد واقع در بلوار فردوس، اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می شود به شرح زیر است:

کشتی گیران ملی پوش (واجد شرایط) شرکت کننده در مسابقات جهانی نوجوانان در سال 2014:

46 کیلوگرم: علیرضا نجاتی (قم)
50 کیلوگرم: مصطفی کلاوی (خراسان رضوی)
54 کیلوگرم: پویا ناصرپور (خوزستان)
58 کیلوگرم: امین قلاوند (خوزستان)
69 کیلوگرم: مهدی زیدوند (خوزستان)

تیم منتخب کشتی فرنگی نونهالان:
42 کیلوگرم: مهران عسگری (مرکزی)
47 کیلوگرم: محمدصادق فریبرزپور (مازندران)
53 کیلوگرم: مجید کریمی (مازندران)
59 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی (تهران)
66 کیلوگرم: علی سلیمانی (تهران)
73 کیلوگرم: زمان قاسم نژاد (گیلان)
85 کیلوگرم: سید مهدی هاشمی (مازندران)

کشتی گیران اوزان 32، 35 و 38 کیلوگرم رقابت های قهرمانی کشور نونهالان به علت پایین بودن وزن، مجاز به شرکت در این رقابت ها نمی باشند.

مدارک مورد نیاز: همراه داشتن اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس الزامی است. همچنین ضرورت دارد کشتی گیران متولد سال 1379 رضایت نامه محضری و گواهی پزشکی عکس دار همراه داشته باشند.

تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان:

42 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) امید آرامی (خراسان جنوبی) اصغر ارجمند (فارس) محمد عطایی (تهران)
46 کیلوگرم: محمدجواد رضایی (قم) مهدی محسن نژاد (خوزستان) برهان سخنی سامله (کرمانشاه) جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی)
50 کیلگرم: محمدرضا مختاری (فارس) محمد محمودی (تهران) بهنام عبدولی (خوزستان) اشکان میرکاری (لرستان)
54 کیلوگرم: رضا کبیری (خوزستان) حسین محمودی (تهران) حسن دادخدازاده (کرمان) محمد غلامی (فارس)
58 کیلوگرم: رضا تقی زاده (مازندران) محمد معصومی (فارس) محمد سعید عزیزی (کرمانشاه) اشکان سعادتی (تهران)
63 کیلوگرم: محمدرضا بذرگر (فارس) نعیم غریبی (گیلان) محمد سوگند (خوزستان) حسین قنبرزاده (مازندران)
69 کیلوگرم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی) محمدحسین الماسی (البرز) سعید ملایی (گیلان) پیمان جلیلیان (کرمانشاه)
76 کیلوگرم: محمدرضا رضایی (قم) مسلم مرادی (کردستان) سید محمد چوبچیان (گیلان) اشکان امیدیان فر (خوزستان)
85 کیلوگرم: علی معاونی (فارس) سعید یوسفی (تهران) حسن فروزنده (اردبیل) علیرضا خلیلی (مازندران)
100 کیلوگرم: امین میرزاده (خوزستان) جاسم حبیبی (مرکزی) محمدرضا دیارخواه (تهران) احمد ویسی (مازندران)
سرمربی: علی اشکانی
مربیان منتخب سرمربی: بهرام حسین زاده (تهران) سعید نیکونهاد حسینی (خوزستان) مرتضی پاپی نیا (لرستان)
مربیان منتخب استان ها: تهران، مازندران، فارس، قم، گیلان، کرمانشاه، مرکزی (هرکدام یک مربی)
سرپرست: موسی طباطبایی
مدارک مورد نیاز: همراه داشتن اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس الزامی است.