به گزارش سرویس ورزشی برنا، براساس نظام نامه انتخاب داوران برای قضاوت در مسابقات داخلی (ملی – بین المللی)، اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام(ره) که روزهای 9 و 10 بهمن ماه در سالن شهید بهشتی شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد، به شرح زیر است:

1. عزیزاله اطاعتی (تهران) داور درجه 1 بین المللی
2. علی اکبر طهماسبی (تهران) داور درجه 1 بین المللی
3. سیدعابد هاشمی نسب (تهران) داور درجه 1 بین المللی
4. بهنام شیرمحمدی (تهران) داور درجه 1 بین المللی
5. احمد دامغانی نژاد (تهران) داور درجه 1 بین المللی
6. محمود صیاد (مازندران) داور درجه 1 بین المللی
7. موسی بابایی (مازندران) داور درجه 1 بین المللی
8. سیدمحمد افتخاریان (البرز) داور درجه 1 بین المللی
9. کورش تقی زاده (بوشهر) داور درجه 1 بین المللی
10. ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی) داور درجه 1 بین المللی
11. غلامرضا طاهرخانی (قزوین) داور درجه 1 بین المللی
12. رضا نقی لو (زنجان) داور درجه 1 بین المللی
13. حجت اله احمدی (ایلام) داور درجه 1 بین المللی
14. سعید عباسی (قم) داور درجه 1 بین المللی
15. محمدمصلائی پور یزدی (یزد) داور درجه 1 بین المللی
16. سعید نصرت پناه (تهران) داور درجه 2 بین المللی
17. عبدالرضا نباتچیان (تهران) داور درجه 2 بین المللی
18. وحید خوش طینت (تهران) داور درجه 2 بین المللی
19. مسعود امجدی (تهران) داور درجه 2 بین المللی
20. ابوالفضل سبزعلی(تهران) داور درجه 2 بین المللی
21. نیما صادقی (مازندران) داور درجه 2 بین المللی
22. عبداله افشار (مازندران) داور درجه 2 بین المللی
23. محمود مدبر (کرمانشاه) داور درجه 2 بین المللی
24. غلامرضا بهارلوسامانی (چهارمحال و بختیاری) داور درجه 2 بین المللی
25. محمدرضا رحیمی (کهگلویه و بویراحمد) داور درجه 2 بین المللی
26. کاظم عقیقی (خراسان جنوبی) داور درجه 2 بین المللی
27. محمودرضا ستوده (لرستان) داور درجه 2 بین المللی
28. ابراهیم رادمرد (گیلان) داور درجه 2 بین المللی
29. قادر باقری (البرز) داور درجه 2 بین المللی
30. بهروز رضاپور (گیلان) داور درجه 2 بین المللی
31. حمیدرضا فرسیابی (تهران) داور درجه 3 بین المللی
32. علی پورکریم (تهران) داور درجه 3 بین المللی
33. حمید دریکوندی (تهران) داور درجه 3 بین المللی
34. خلیل احمدی (تهران) داور درجه 3 بین المللی
35. داود خوش منظر (تهران) داور درجه 3 بین المللی
36. محمد محمودیان (اصفهان) داور درجه 3 بین المللی
37. جلال طوقی (اردبیل) داور درجه 3 بین المللی
38. وحید زارع رفیع (البرز) داور درجه 3 بین المللی
39. ساسان سالاری (فارس) داور درجه 3 بین المللی
40. سیدفرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) داور درجه 3 بین المللی
41. فرید بهرامی (لرستان) داور درجه 3 بین المللی
42. سیفعلی سلمان پور (قم) داور درجه 3 بین المللی
43. مرتضی زورمند (البرز) داور درجه 3 بین المللی
44. محمدعلی احمدی (مازندران) داور درجه 3 بین المللی
45. حسین گلدشتی (مازندران) داور درجه 3 بین المللی