به گزارش سرویس ورزشی برنا، مرحله سوم و پایانی رقابت های لیگ برتر جایزه بزرگ باشگاه های کشور از امروز و به مدت دو روز در سالن ابن سینا شهر همدان برگزار می شود.

مراسم قرعه کشی این رقابت ها عصر امروز برگزار شد که در رشته آزاد 7 تیم و در رشته کشتی فرنگی نیز 5 تیم حضور یافتند.

این رقابت ها در هر دو رشته آزاد و فرنگی به صورت دوره ای برگزار می شود.

اسامی تیم های حاضر در این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

جوانان سحر همدان:
57 کیلوگرم: مرتضی فرزین فر
61 کیلوگرم: حسین شادی
65 کیلوگرم: لطیف مومنی
70 کیلوگرم: نیما الهی قادی
74 کیلوگرم: عباس یزدانی – امیر غلامی
86 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا
97 کیلوگرم: رضا کشاورز
125 کیلوگرم: مهدی گنبدانی

سحر همدان:
57 کیلوگرم: محمدحسین سلطانی
61 کیلوگرم: حسن مرادقلی
65 کیلوگرم: سوسلان رومانوف- محمد یوسفی
70 کیلوگرم: ختاگ تسابولوف- سعید داداش پور
74 کیلوگرم: جعفر قاسمی
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی
97 کیلوگرم: جمال میرزایی
125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری

شورای اسلامی شهر البرز:
57 کیلوگرم: محمد طهماسبی زاده
61 کیلوگرم: ایمان صادقی- فرزاد جعفری
65 کیلوگرم: میثم حیدری- محمدرضا سرگو
70 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر
74 کیلوگرم: حامد رضایی
86 کیلوگرم: مسعود مددی
97 کیلوگرم: الیاس بختیاری
125 کیلوگرم: احمد کریمی

گاز مازندران:
57 کیلوگرم: امید جلالی بهار- علی محمدی
61 کیلوگرم: عباس دباغی
65 کیلوگرم: صائب کلانتری- شهریار تقوی
70 کیلوگرم: حسن یزدانی
74 کیلوگرم: حسن طهماسبی
86 کیلوگرم: سعید ریاحی
97 کیلوگرم: عباس طحان
125 کیلوگرم: سید احمد رسولی

کفایتی خراسان:
57 کیلوگرم: یونس سرمستی
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور
65 کیلوگرم: علی اصغر جبلی
70 کیلوگرم: مسعود کمروند
74 کیلوگرم: محمود زارع زاده- ایمان محمدیان
86 کیلوگرم: احسان امینی
97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان
125 کیلوگرم: عبداله قمی

بیمه رازی:
57 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی
61 کیلوگرم: مصطفی آقاجانی
65 کیلوگرم: میثم نصیری
70 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی
74 کیلوگرم: امیر شریعتی عدل
86 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی
97 کیلوگرم: آنزور بولتوکایف
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی

جهانبخت توفیق:
57 کیلوگرم: احمد یاری
61 کیلوگرم: فرشاد یاری
65 کیلوگرم: سعید صالحی
70 کیلوگرم: مصطفی شیخ چلندر
74 کیلوگرم: میلاد مهدی زاده – مهدی قلی پور
86 کیلوگرم: یوسف پناهنده
97 کیلوگرم: احسان زندیه
125 کیلوگرم: سعید ذرینی

کشتی فرنگی:

شهدای هفتم تیر تهران:
59 کیلوگرم: مصیب اکبری
66 کیلوگرم: علیرضا همتی
71 کیلوگرم: پژمان پشتام
75 کیلوگرم: وحید بابایی جعفری
80 کیلوگرم: مهرداد بهرامی
85 کیلوگرم: سامان عزیزی
98 کیلوگرم: صمد کاظمی
130 کیلوگرم: بهنام شجعی

پیام نور تهران:
59 کیلوگرم: هدایت کبیری مقدم – سجاد عبادی
66 کیلوگرم: ابوذر نورزاد
71 کیلوگرم: برومند اصلان
75 کیلوگرم: محمدعلی کریمی
80 کیلوگرم: هادی حسن زاده
85 کیلوگرم: پیمان کاردگر- مسعود مرادی
98 کیلوگرم: مجید علیاری
130 کیلوگرم: امیرحسین شربیانی

گروه جراحی پاستور اندیمشک:
59 کیلوگرم: سامان عبدولی
66 کیلوگرم: مهدی زیدوند
71 کیلوگرم: رامین طاهری
75 کیلوگرم: پیام بویری- سعید عبدولی
80 کیلوگرم: مهدی هدایی
85 کیلوگرم: میلاد خسروی
98 کیلوگرم: مصطفی صالحی زاده
130 کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی

نفت مسجد سلیمان:
59 کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی
66 کیلوگرم: امین سوری
71 کیلوگرم: رسول گرمسیری
75 کیلوگرم: محمد سرخه نژاد
80 کیلوگرم: علی شریفی
85 کیلوگرم: مسعود مرادی
98 کیلوگرم: مهدی پورشایان
130 کیلوگرم: پارسا نظری

صبای قم:
59 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا
66 کیلوگرم: وحید میرفتح الهی
71 کیلوگرم: فرشاد بلفکه- مهدی عطارد
75 کیلوگرم: یوسف اخباری
80 کیلوگرم: علی زینتی رفاه
85 کیلوگرم: داود عابدین زاده
98 کیلوگرم: حسین فتحی نژاد
130 کیلوگرم: مهدی نوری