به گزارش سرویس ورزشی برنا، دو تیم استقلال تهران و مس کرمان در ورزشگاه باهنر کرمان آخرین دیدار هفته سوم رقابت های لیگ برتر را برگزار می کنند. پیش از آغاز بازی هواداران تیم استقلال بدلیل گفت‌وگوی تند علی فتح الله زاده و محمد مایلی کهن در برنامه ورزش و مردم، علیه مدیرفنی تیم پرسپولیس به شدت شعار دادند که فتح الله زاده آنها را به آرامش دعوت کرد و از آنها خواست که شعار ندهند.

* پس از ورود بازیکنان به میدان پرویز مظلومی و صمد مرفاوی سرمربیان دو تیم که سابقه مربیگری در تیم های مقابل را دارند، به سمت یکدیگر رفته و با هم خوش و بش کردند. همچنین هواداران استقلال مرفاوی را تشویق کردند.

* بازیکنان پیش از آغاز بازی در تاریکی ورزشگاه گرم کردند. پیش از آغاز مسابقه و زمانیکه بازیکنان در حال گرم کردن بودند تنها بخش کوچکی از پروژکتورها روشن بود.

* بدلیل گرمای بیش از حد در جایگاه VIP مسوولان حاضر در این جایگاه به سوی جایگاه خبرنگران آمده و در آنجا استقرار یافتند. این در حالی بود که به کرارجاسم بازیکن عراقی استقلال اجازه این کار داده نشد. مشکلات ورزشگاه باهنر تنها مربوط به این جایگاه نمی شود چراکه اسکوربرد نیز مشکل دارد و تنها بخشی از تصاویر را نشان می دهد.

* مسی ها با بنر ناصر حجازی وارد زمین شدند. همچنین بازیکنان دو تیم به احترام بابک معصومی یک دقیقه سکوت کردند.