به گزارش سرویس ورزشی برنا، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران دعوت کرد با حضور در ورزشگاه آزادی در روز یکشنبه با حمایت از سرخپوشان، تیم محبوب خود را در مسیر پیروزی همراهی کنند. 

در این فراخوان آمده است: در شرایطی که تمام اهالی فوتبال برای برگزاری دربی لحظه شماری می‌کنند، بی‌تردید هواداران متعصب پرسپولیس برای شروع این بازی و حمایت از تیم خود آرام و قرار ندارند و این حمایت و پشتگرمی همواره مایه دلگرمی اعضای تیم و مسوولان پرطرفدارترین باشگاه ایران و آسیا بوده است.

بی‌تردید هواداران پرسپولیس یکشنبه آینده در هفتاد و نهمین دربی پایتخت نشان خواهند داد که چرا پرسپولیس را پرطرفدارترین می‌خوانند، همانگونه کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس تمام سعی و تلاش خود را معطوف به آن کرده‌اند که پاسخی در خور شأن بزرگواری و معرفت هواداران خود بدهند.

اینروزها در محل تمرینات پرسپولیس هیچ سخنی غیر از کلام پیروزی شنیده نمی‌شود و مردان غیرتمند پرسپولیس هم قسم شده‌اند تا شایستگی خود و حقانیت پرسپولیس و هوادارانش را با پیروزی در این کارزار به اثبات برسانند.

در چنین شرایطی بی‌تردید حضور هواداران، حضوری ارزشمند خواهد بود که تاثیر شگرف آن را در ساق‌های بازیکنانمان خواهیم دید و به این منظور از هواداران عزیز دعوت می‌کنیم از همین حالا با بهره‌برداری از امکانات سامانه الکترونیک فروش بلیت footballeticket.ir، آمادگی خود برای حضور در این بازی و حمایت از تیم محبوبشان را اعلام کنند تا پیروزی پرسپولیس بزرگ را پیش از شروع بازی از روی سکوهای آزادی به تصویر بکشیم.