به گزارش سرویس ورزشی برنا، شهامت عباسی سرپرست تیم ملی نوجوانان در باره تورنمنت آذربایجان گفت: مسابقات با حضور 12 تیم ملی از قاره اروپا و آسیا در شهر باکو برگزار می شود. تیمهای اروپایی با تیم ملی زیر 17 سال خود در این تورنمنت حضور پیدا می کنند و تیم ملی نوجوانان نیز برنامه های تمرینی خود را برای حضوری پر قدرت در این دوره از بازیها انجام داده و آماده حضور در این تورنمنت است.

وی در ادامه بیان کرد: اردوی تیم ملی توجوانان جهت اعزام به این تورنمنت از روز چهارشنبه دوم خرداد درکمپ تیمهای ملی (هتل آکادمی )برگزار می شود تا بازیکنان پس از انجام تمرینات 5 روزه ، هفتم خرداد ماه با 18 بازیکن عازم کشور آذربایجا ن خواهد شد.

سرپرست تیم ملی نوجوانان گفت: اولین تمرین تیم ملی پس از ورود به آذربایجان بلافاصله در زمین اصلی مسابقات راس ساعت 19 برگزار می شود. نکته قابل توجه حضور تیمهای ملی نوجوانان ژاپن وازبکستان رقیبان اصلی تیم ملی در این تورنمنت است که میتواند باعث شناخت کادر فنی از تیمهای فوق باشد.

برنامه کامل مسابقات به شرح زیر است:

گروه بندی مسابقات:
تیم ملی زیر 17 سال آذربایجان – افغانستان – زیر17 سال بلاروس گروهA
تیم ملی زیر 16 سال آذربایجان – قرقیزستان – زیر 16 سال جمهوری اسلامی ایران گروهB
ژاپن – زیر17 سال گرجستان – تاجیکستان گروهC
زیر17 سال ترکیه – ازبکستان - زیر17 سال قزاقستان گروهD

پنج شنبه 8/3/93
Dalgha : زیر 17 سال آذربایجان – بلغارستان ساعت 21 استادیوم گروهA
Dalgha : قرقیزستان – جمهوری اسلامی ایران ساعت 18 استادیوم گروهB
sumqayit : ژاپن – تاجیکستان ساعت 16:30 استادیوم گروهC
sumqayit : ترکیه – قزاقستان ساعت 20 استادیوم گروه D

جمعه 9/3/93
Dalgha : افغانستان – بلغارستان ساعت 18 استادیوم گروه A
Dalgha : زیر 16 سال آذربایجان – جمهوری اسلامی ایران ساعت 18 استادیوم گروهB
sumqayit : گرجستان – تاجیکستان ساعت 16:30 استادیوم گروهC
sumqayit : ازبکستان – قزاقستان ساعت 20 استادیوم گروهD

شنبه 10/3/93
استراحت همه تیمها
یکشنبه 11/3/93
sumqayit : زیر 17 سال آذربایجان – افغانستان ساعت20 استادیوم گروهA
Dalgha : قرقیزستان – زیر 16 سال آذربایجان ساعت 21 استادیوم گروهB
Dalgha : ژاپن – گرجستان ساعت 18 استادیوم گروهC
Sumqayit : ترکیه – ازبکستان ساعت 16:30 استادیوم گروهD

دوشنبه 12/3/93
تیم دوم گروه - تیم دوم گروه - ساعت 17 استادیوم
تیم دوم گروه - تیم دوم گروه-ساعت 17 استادیوم
تیم سوم گروه - تیم سوم گروه-ساعت 20 استادیوم
تیم سوم گروه- تیم سوم گروه-ساعت 20 استادیوم

سه شنبه 13/3/93
تیم اول گروه- تیم اول گروه-ساعت 17 استادیوم
تیم اول گروه- تیم اول گروه- ساعت 20 استادیوم

چهارشنبه 14/3/93
برگزاری مسابقات برای کسب مقام پنجم تا دوازدهم

پنج شنبه 15/3/93
بازی رده بندی برای کسب مقام سوم و چهارم: استادیو-ساعت 16:30
بازی فینال-استادیوم- ساعت 20