جام جهانی 2014 برزیل
افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل روز 12 جون مصادف با 22 خرداد در سائوپائولو برگزار می‌شود. برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر است:

*گروه A

12 جون (22 خرداد)

برزیل - کرواسی (سائوپائولو ساعت 17 به وقت محلی)


13 جون (23 خرداد)

مکزیک ـ کامرون (ناتال ـ ساعت 13 به وقت محلی)


17 جون (27 خرداد)

برزیل ـ مکزیک (فورتالزا ـ ساعت 16 به وقت محلی)

18 جون (28 خرداد)

کامرون ـ کرواسی (مانائوس ـ ساعت 15 به وقت محلی)


23 جون (2 تیر)

کامرون ـ برزیل (برازیلیا ـ ساعت 17 به وقت محلی)

کرواسی ـ مکزیک (رسیف ـ ساعت 17 به وقت محلی)


*گروه B

13 جون (23 خرداد)

اسپانیا ـ هلند (سالوادور ـ ساعت 16 به وقت محلی)

شیلی ـ استرالیا (کوئیابا ـ ساعت 18 به وقت محلی)

18 جون (28 خرداد)

اسپانیا ـ شیلی (ریودوژانیرو ـ ساعت 19 به وقت محلی)

استرالیا ـ هلند (پرتوآلگره ـ ساعت 13 به وقت محلی)

23 جون ( 2 تیر)

استرالیا ـ اسپانیا (کورتیبا ـ ساعت 13 به وقت محلی)

هلند ـ شیلی (سائوپائولو ـ ساعت 13 به وقت محلی)


*گروه C

14 جون (24 خرداد)

کلمبیا ـ یونان (بلوهورزونته ـ ساعت 13 به وقت محلی)

ساحل عاج ـ ژاپن (رکیفه ـ ساعت 19 به وقت محلی)
19 جون (29 خرداد)

کلمبیا ـ ساحل عاج (برزیلیا ـ ساعت 13 به وقت محلی)

ژاپن ـ یونان (ناتال ـ ساعت 19 به وقت محلی)

24 جون (3 تیر)

ژاپن ـ کلمبیا (کوئیابا ـ ساعت 16 به وقت محلی)

یونان ـ ساحل عاج (فورتالزا ـ ساعت 17 به وقت محلی)


*گروه D

14 جون (24 خرداد)

اروگوئه ـ کاستاریکا (فورتالزا ـ ساعت 16 به وقت محلی)

انگلیس ـ ایتالیا (مانائوس ـ ساعت 21 به وقت محلی)

19 جون (29 خرداد)
اروگوئه ـ انگلیس (سائوپائولو ـ ساعت 16 به وقت محلی)


20 جون (30 خرداد)

ایتالیا‌ ـ کاستاریکا (رکیفه ـ ساعت 13 به وقت محلی)


24 جون (3 تیر)

ایتالیا ـ اروگوئه (ناتال ـ ساعت 13 به وقت محلی)

کاستاریکا ـ انگلیس (بلوهوریزنته ـ ساعت 13 به وقت محلی)


*گروه E

15 جون (25 خرداد)

سوئیس ـ اکوادور (برازیلیا ـ ساعت 13 به وقت محلی)

فرانسه ـ هندوراس (پرتوآلگره ـ ساعت 16 به وقت محلی)


20 جون (30 خرداد)

سوئیس ـ فرانسه (سالوادور ـ ساعت 16)

هندوراس ـ اکوادور (کوریتیبا ـ ساعت 19)


25 جون (4 تیر)

هندوراس ـ سوئیس (مانائوس ـ ساعت 16)

اکوادور ـ فرانسه (ریودوژانیرو ـ ساعت 17)


*گروه F

15 جون (25 خرداد)
آرژانتین ـ بوسنی هرزگوین (ریودوژانیرو ـ ساعت 19)

16 جون (26 خرداد)
ایران ـ نیجریه (کوریتیبا ـ ساعت 16)

21 جون (31 خرداد)
آرژانتین ـ ایران (بلوهوریزونته ـ ساعت 13)
نیجریه ـ بوسنی هرزگوین (کوئییابا ـ ساعت 18)

25 جون (4 تیر)
نیجریه ـ آرژانتین (پورتوآلگره ـ ساعت 13)
بوسنی هرزگوین ـ ایران (سالوادور ـ ساعت 13)

*گروه G

16 جون (26 خرداد)

آلمان ـ پرتغال (سالوادور ـ ساعت 13)

غنا ـ آمریکا (ناتال ـ ساعت 19)

21 جون (31 خرداد)
آلمان ـ غنا (فورتالزا ـ ساعت 16)

22 جون (یکم تیر)
آمریکا ـ پرتغال (مانائوس ـ ساعت 15)

26 جون (5 تیر)

آمریکا ـ آلمان (رکیفه ـ ساعت 13)

پرتغال ـ غنا (برازیلیا ـ ساعت 13)

*گروهH

17 جون (27 خرداد)
بلژیک ـ الجزایر (بلوهوریزونته ـ ساعت 13)
روسیه ـ کره جنوبی (کوئییابا ـ ساعت 18)

22 جون (یکم تیر)
بلژیک ـ روسیه (ریودوژانیرو ـ ساعت 19)
کره جنوبی ـ الجزایر (پورتوآلگره ـ ساعت 13)

26 جون (5 تیر)
کره جنوبی ـ بلژیک (سائوپائولو ـ ساعت 17)
الجزایر‌ ـ روسیه (کوریتیبا ـ ساعت 17)

جام ملت های 2015 آسیا
16 تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌ها در 4 گروه از تاریخ 19 دی لغایت 11 بهمن ماه سال جاری در 5 شهر سیدنی، ملبورن، کانبرا، نیوکاسل و بریزبین کشور استرالیا به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. گروه‌بندی و برنامه دیدارهای تیم‌ها به شرح زیر است:

گروه A: استرالیا، کره جنوبی، عمان و کویت
گروه B: ازبکستان، عربستان، چین و کره شمالی
گروه C: ایران، امارات، قطر و بحرین
گروه D: ژاپن، اردن، عراق و قهرمان چلنج کاپ 2014
برنامه کامل مرحله نهایی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2015 به شرح زیر است:


مرحله گروهی
19 دی 93
بازی 1: استرالیا – کویت، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار

20 دی 93
بازی 2: کره جنوبی – عمان، ساعت 16:00 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا
بازی 3: ازبکستان – کره شمالی، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا
بازی 4: عربستان – چین، ساعت 19:00 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین

21 دی 93
بازی 5: ایران – بحرین، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار
بازی 6: امارات – قطر، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا

22 دی 93
بازی 7: ژاپن – برنده چلنج کاپ 2014، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم نیوکاسل
بازی 8: اردن – عراق، ساعت 19:00 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین

23 دی 93
بازی 9: کویت – کره جنوبی، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا
بازی 10: عمان – استرالیا، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا

24 دی 93
بازی 11: کره شمالی – عربستان، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار
بازی 12: چین – ازبکستان، ساعت 19:00 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین

25 دی 93
بازی 13: بحرین – امارات، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا
بازی 14: قطر – ایران، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا

26 دی 93
بازی 15: برنده چلنج کاپ 2014 – اردن، ساعت 18:00 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار
بازی 16: عراق – اردن، ساعت 19:00 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین

27 دی 93
بازی 17: استرالیا – کره جنوبی، ساعت 19:00 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین
بازی 18: عمان – کویت، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم نیوکاسل

28 دی 93
بازی 19: ازبکستان – عربستان، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار
بازی 20: چین – کره شمالی، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا

29 دی 93
بازی 21: ایران – امارات، ساعت 19:00 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین
بازی 22: قطر – بحرین، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا

30 دی 93
بازی 23: ژاپن – اردن، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار
بازی 24: عراق – برنده چلنج کاپ 2014، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا


مرحله یک چهارم نهایی
2 بهمن 93
بازی 25: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B، ساعت 18:30 (به وقت محلی)، استادیوم ملبورن رکتانگلار
بازی 26: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A، ساعت 20:30 (به وقت محلی)، استادیوم بریزبین

3 بهمن 93
بازی 27: تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D، ساعت 17:30 (به وقت محلی)، استادیوم کانبرا
بازی 28: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C، ساعت 20:30 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا


مرحله نیمه نهایی
6 بهمن 93
بازی 29: برنده بازی 25 – برنده بازی 27، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا

7 بهمن 93
بازی 30: برنده بازی 26 – برنده بازی 28، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم نیوکاسل


رده‌بندی
10 بهمن 93
بازی 31: بازنده بازی 29 – بازنده بازی 30، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم نیوکاسل


فینال
11 بهمن 93
بازی 32: برنده بازی 29 – برنده بازی 30، ساعت 20:00 (به وقت محلی)، استادیوم استرالیا