به گزارش سرویس ورزشی برنا، مسابقات گروه 2 زیرگروه فوتبال ساحلی کشور که از جمعه در گیلان در حال دیروز درحالی به پایان رسید که تیمهای شهرداری چاف و شهرداری نوین تبریز به مرحله نهایی مسابقات صعود کردند.
 
وضعیت 6 تیم صعود کننده به مرحله نهایی مسابقات مشخص شد: از گروه 1: املاک میلاد و سورن نقش جهان اصفهان از گروه 2: شهرداری چاف لنگرود و شهرداری نوین تبریز از گروه 3: پیمان چهابهار و شاهین گناوه. مسابقات مرحله نهایی مقرر است در اسفندماه برگزار شود تا وضعیت 2 تیم صعود کننده به مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور مشخص شود.

نتایج کل مسابقات گروه 2:
مسابقات گروه 2 زیرگروه فوتبال ساحلی کشور به میزبانی چاف چمخاله لنگرود از 2/12/92 آغاز و بمدت 5 روز ادامه دارد
اسامی تیمها گروه 2 : شهرداری چاف لنگرود – امید لنجان اصفهان – شباب نوین کرمانشاه – کویر اردکان یزد – شهرداری نوین تبریز

نتایج روز اول : مورخ 2/12/92
شباب نوین کرمانشاه 3- امید لنجان اصفهان 1
گلها شباب نوین کرمانشاه : یزدان چتر ابگون 2 - پیمان وسطی
گلها امید لنجان اصفهان : حامد جلالی
شهرداری چاف و چمخاله 5- شهرداری نوین تبریز 4 (ضربات پنالتی)
گلها شهرداری چاف و چمخاله: بهنام محمدی 2 - کامران ربیعی
گلها شهرداری نوین تبریز : مهرداد ایازی3

نتایج روز دوم : مورخ 3/12/92
کویر اردکان یزد 2- شباب نوین کرمانشاه: 0
گلها: علیرضا درویش پور - محمد رضا قاضی
شهرداری چاف و چمخاله 4- امید لنجان اصفهان 2
گلها شهرداری چاف و چمخاله: مصطفی رضوان خواه 2 - بهنام محمدی - میثم غلامپور
گلها امید لنجان اصفهان : صادق بلوند قنیری 2

نتایج روز سوم : مورخ 4/12/92
شهرداری نوین تبریز 3- امید لنجان اصفهان 0
گلها شهرداری نوین تبریز: مهرداد ایازی3
شهرداری چاف و چمخاله 6- کویر اردکان یزد 3
گلهاشهرداری چاف : مصطفی رضوان خواه 4 - بهنام محمدی - میثم غلامپور
گلها کویر اردکان یزد : محمدرضا قاضی - حبیب بهجتی

نتایج روز چهارم : مورخ 5/12/92
شهرداری نوین تبریز 5- کویر اردکان یزد 2
گلها شهرداری نوین تبریز : اباصلت رضازاده - علی چلبی زاده - احمد حسین زاده - مهرداد ایازی - پدرام نوری
گلها کویر اردکان یزد : سیدرضا میرمحمدی - مسعود طالعی
شهرداری چاف و چمخاله 2- شباب نوین کرمانشاه 3
گلها شهرداری چاف : بهنام محمدی- امین نصری
گلها شباب نوین کرمانشاه : حسین محمدی 2 - پیمان وسطی

نتایج روز پنجم : مورخ 6/12/92
کویر اردکان یزد 2- امید لنجان اصفهان 1
گلها اردکان یزد : محمدرضا درویش پور – محمدرضا قاضی
گلها امید لنجان اصفهان : میلاد فرهمند
شباب نوین کرمانشاه 3 – شهرداری نوین تبریز 4
گلها شباب نوین کرمانشاه : یزدان چترآبگون – حسین طهراریان – پیمان وسطی
گلها شهرداری نوین تبریز : مهرداد ایازی 3 – قربان ابراهیم پور 1