محمد فرامرزی درخصوص شایعه پیوستن محمد غلامی به پرسپولیس به خبرنگار ورزشی برنا گفت: ما هیچ درخواستی از باشگاه پرسپولیس مبنی بر جذب غلامی نداشته ایم و به همین خاطر نمی توان درباره آن صحبت کرد. ضمن این که خودمان به غلامی نیاز داریم و سرمربی تیم هم نمی خواهد مهاجمش را از دست بدهد.

وی درمورد امکان جابجایی غلامی با سیدصالحی نیز عنوان کرد: اگر پرسپولیسی ها چنین درخواستی را ارائه بدهند، شرایط متفاوت می شود اما تا الان چنین مکاتبه ای صورت نگرفته و غلامی هم بازیکن ما به شمار می آید.

سرپرست سپاهان درباره درخواست استقلالی ها برای جذب غلامی هم اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد و استقلال پیشنهادی ارائه نداده است.

فرامرزی درخصوص مخالفت مسئولان باشگاه نفت برای جدایی رضا نوروزی نیز خاطرنشان کرد: ما این بازیکن را می خواستیم و به مسئولان نفت هم درخواست دادیم اما آنها با جدایی نوروزی مخالفت کردند و حق طبیعی شان است که مهاجم خود را حفظ کنند.

وی درمورد روند مذاکره با مهدی کریمیان هم گفت: به دنبال جذب کریمیان هستیم و هنوز مسئولان تراکتورسازی به طور صددرصد با فروش مهدی مخالفت نکرده اند و ما هم امیدمان را از دست نمی دهیم.

سرپرست سپاهان در انتها خاطرنشان کرد: سپاهان همین الان هم شرایط مناسبی دارد و مطمئن هستم در نیم فصل دوم شرایط را تغییر خواهیم داد. اکثر تیم ها سعی در حفط مهره های خود دارند و به همین خاطر بعید است بتوانیم بازیکنان دیگری را جذب کنیم.