نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی:
وزارت ورزش‌وجوانان اقدامات گسترده‌ای برای توسعه ورزش روستاها انجام داده است 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه وزارت ورزش و جوانان در خصوص اهمیت ورزش در روستاها و نقش آن در تحول و توسعه ورزش کشور، اقدامات گسترده ای انجام داده‌ است.

محمدرضا پور ابراهیمی، در مراسم بازیهای بومی و محلی با بیان اینکه امروزه روستاها کانون تحول هستند، هم گفت: با اقدامات بسیار خوبی که انجام شده تحولات اجتماعی جدیدی از بنیان خانواده‌های روستایی صورت گرفته است.

وی به مقوله آبادانی روستاها پرداخت و هم افزود: یکی از موضوعات مهمی که باعث شده در حوزه اجرایی به آن بپردازیم بحث عمرانی روستاها است که خوشبختانه به دلیل اقدامات گسترده ای که بعد از پیروزی انقلاب صورت گرفته است شاهد تحولات عظیمی در این زمینه بوده ایم.

پور ابراهیمی در ادامه گفت: امروزه حضور ورزشکاران پر تلاش و پر توان روستایی در قالب تیم‌های شهرستانی، استانی و یا حتی کشوری باعث شده است توجه ویژه‌ای به بازی های بومی و محلی شود.

وی بیان داشت: یکی از نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای شود و خوشبختانه مجموعه وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در این زمینه اقدامات گسترده ای انجام داده‌اند همین موضوع اهمیت ورزش در روستاها و نقش آن در تحول و توسعه در ورزش است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش به حضور 3 هزار ورزشکار در حوزه بازی های بومی و محلی در مناطق مختلف استان کرمان اشاره کرد و افزود: این ظرفیت نشان می دهد که فعالیت های ورزشی خوبی در جای جای استان در حال انجام است و برگزاری این مسابقات کمک می کند تا فضای ورزشی در روستاها و میان جوانان تقویت شود.