مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه‌های شمالغرب کشور به مناسبت بزرگداشت هفته دولت طی روزهای ۱۲ لغایت ۱۳ شهریورماه به میزبانی آذربایجان شرقی در محل سالن فتح خیبر شهر تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، درپایان  این رقابت ها با اهداء حکم، مدال و کاپ قهرمانی از نفرات و تیم های برتر، قهرمان، قهرمانان و ورزشکار با اخلاق مسابقات تجلیل شد و همچنین از مهدی فلاح، قهرمان مچ اندازی کشور و علی یوسفی با اهداء لوح، تقدیر شد.

در این مسابقات، ورزشکاران در اوزان ۵۵-۶۰-۶۵-۷۰-۷۵-۸۰-۸۵-۹۰-۱۰۰-۱۱۰-۱۱۰+ کیلوگرم و دسته پیشکسوتان در دو گروه چپ دست و راست دست با یکدیگر به رقابت پرداختند.

پس از دو روز رقابت بین ورزشکاران، در نهایت برترین‌ها به شرح ذیل معرفی شدند:

قهرمان اورال کلاس چپ دست: محمدرضا محمدزاده

قهرمان اورال کلاس راست دست: فرهاد شادکام

ورزشکار با اخلاق مسابقات: سهیل فریدی

نتایج کلاس چپ دست:

دسته ۵۵ کیلو: ۱ – سعید آذری ۲ – مهدی سلیمانی ۳ – کامران خیرالهی

دسته ۶۰ کیلو :۱ – بهزاد قیاسی ۲ – حمیدرضا تقی زاده

دسته ۶۵ کیلو:۱ – سهیل فریدی ۲ – امین دولتی ۳ – میلاد حنیفی

دسته ۷۰ کیلو: ۱ – مهدی پیشروچی ۲ – سجاد علیزاده ۳ – رضا جواندل

دسته ۷۵ کیلو:۱ – صنعان احمدیان ۲ – رضا عبداله پور ۳ – منصور عبادی

دسته ۸۰ کیلو :۱ – امید امینی ۲ – محمد هاشمی ۳ – فرشاد متحمل

دسته ۸۵ کیلو :۱ – مهدی معرفی ۲ – جواد مختاری ۳ – رادین رشیدی

دسته ۹۰ کیلو:۱ – صلاح رسول تاش ۲ – اکبر فرهنگی ۳ – اکبر شوقی

دسته ۱۰۰ کیلو: ۱ – لطیف دانشمند ۲ -  فرشاد اسکندرزاده

دسته ۱۱۰ کیلو: ۱ – مجید رنجبردان ۲ – امین کاظم زاده

دسته ۱۱۰ + :۱ – محمدرضا محمدزاده ۲ – محمد ارفعی ۳ – میثم میلادی

دسته پیشکسوتان: ۱ – محمدرضا خانلاری ۲ – محرم سبحانی ۳ – آیدین جدیری

نتایج تیمی: ۱ – تیم آذربایجان غربی  2 – تیم آذرتن الف تبریز ۳ – تیم آذرتن ب تبریز

نتایج کلاس راست دست:

دسته ۵۵ کیلو:۱ – سعید آذری ۲ – مهدی سلیمانی ۳ – حسین بهجت

دسته ۶۰کیلو:۱ – اکبر حبیب اله زاده ۲ – بهزاد قیاسی  3 – علی نوری

دسته ۶۵ کیلو : ۱ – حسین حبیب اله زاده ۲ – سهیل فریدی ۳ – معین بابائی

دسته ۷۰ کیلو: ۱ – علی عاشقی ۲ – مصطفی برزگر ۳ – رضا جواندل

دسته ۷۵ کیلو : ۱ – منصور عبادی ۲ – علی گوزل زاده ۳ – حجت عبدالغفاری

دسته ۸۰ کیلو: ۱- فرهاد شادکام ۲ – محمد هاشمی ۳ – امید امینی

دسته ۸۵ کیلو : ۱ – حسین رضائیان ۲ – فرشاد متحمل ۳ – مهدی معروفی

دسته ۹۰ کیلو : ۱ – ابوالفضل صدقی ۲ – صلاح رسول تاش ۳ – ابوالفضل فرجی

دسته ۱۰۰ کیلو :۱- لطیف دانشمند ۲ – عقیل قاسمی ۳ – عادل گوزل زاده

دسته ۱۱۰ کیلو : ۱ – مجید رنجبردان ۲ – امین کاظم زاده ۳ – آرش ارجمند

دسته ۱۱۰ + کیلو : ۱ – محمد ارفعی ۲ – امید خانزاده ۳ – ابوالفضل آذری

دسته پیشکسوتان : ۱ – محمدرضا خانلاری ۲ – آیدین جدیری ۳ – محرم سبحانی

نتایج تیمی: ۱ – تیم آذرتن الف تبریز ۲ – تیم آذرتن ب تبریز ۳ – تیم آذربایجان غربی